Na co se nás nejčastěji ptáte?

 

Co potřebujete k provozu?

K tomu, abychom se mohli dát do práce, potřebujeme pouze místo velikosti 1,5 m x 1,5 m a být v dosahu běžné zásuvky na elektřinu. V případě PIXITO selfie potřebujeme alespoň 3 x 3 m a být v dosahu běžné zásuvky na elektřinu.


Co je součástí základního pronájmu?

Vše co je zapotřebí. Před akcí vytvoříme grafiku fotky a pomůžeme s výběrem hashtagu. Na akci zařízení zapojíme, rozložíme rekvizity, budeme k dispozici v průběhu akce a poté vše zase odvezeme. Po akci Vám zašleme všechny vytištěné fotografie jak s Vaší grafikou, tak i bez grafického rámečku.


Je doprava zdarma?

Doprava po Praze a blízkého okolí je zdarma. Pro ostatní lokality si počítáme 6 Kč/km.


KDY DORAZÍTE?

Na přípravu a zapojení zařízení nám stačí cca 60 minut. Dorazíme dle toho jak si určíte.


Je možný polep Pixita vlastním designem?

Abyste na akci ještě více upozornili na svou značku či produkt, rádi Vám vytvoříme i grafiku polepu dle Vašeho zadání a následně naše zařízení polepíme.


Pořádám kulturní událost a Chci mít na akci i stěnu s vlastním motivem u kterého se návštěvníci vyfotí, jste schopni mi ji zajistit?

Rádi Vám zajistíme i tvorbu grafiky a výrobu samotné stěny, aby se návštěvníci mohli vyfotit u vstupu jako "holywoodské" hvězdy.


Lze přizpůsobit oblečení PIXITO TÝMU?

Oblečení našeho personálu bude vždy adekvátní dané akci. Na reprezentativní ples určitě nepřijedeme v teplácích. Pokud chcete, aby náš PIXITO tým měl na akci Vaše reklamní trička nebo jiný dress code, není problém.


Jak kvalitní je fotografie?

Tiskneme profesionální fotografickou tiskárnou, fotky jsou tedy ve vysoké kvalitě.


Jak velký je tištěný formát?

Tiskneme fotografie formátu 9 x 13 cm nebo 10 x 15 cm.

 

Nenašli jste odpověď? Napište nám!